UBEZPIECZENIE 2023/2024

 

 

UBEZPIECZENIE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

W roku szkolnym 2023/2024 ubezpieczenia dzieci i młodzieży szkolnej od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) będzie możliwe tylko w formie indywidualnej. Opiekunowie zawierają umowę zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami, z uwzględnieniem wyjazdów na obozy sprawnościowe, ściankę wspinaczkową, strzelnice i samoobronę.


Poniżej przesyłamy link do strony www, gdzie w prosty i łatwy sposób, całkowicie on-line, każdy opiekun może indywidualnie ubezpieczyć swoje dziecko, wybierając jeden z sześciu dostępnych wariantów:


https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline?u=xzwgzuxycv

W załączeniu zamieszczamy ofertę i infomrację o proponowanej ofercie.

 

Uwaga: Umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na rzecz dzieci i młodzieży szkolnej jest OBOWIĄZKOWA z uwagi na specyfikę szkoły.

Konieczność ubezpieczenia ucznia może być także warunkiem dopuszczenia ucznia na praktykę zawodową przez pracodawcę  a także może być wymagana przez organizatorów zawodów sportowych  czy wycieczek krajowych.

 

! Przypominamy, że uczniowie ubezpieczeni w roku szkolnym 2022/2023 mają ubezpieczenie ważne do końca października 2023.

 

Pliki do pobrania